MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC-SX, 500m MMF

66,60 EUR alv 0%
XCVR, 850nm, 550m, DDMI **100% HPE Aruba Compatible**

MO-P-S85123-3CLM

5711045396595

J4858A, J4858C, J4858B, J4858-61201, J4858D
  • 25+ varastossa (Päävarasto)
66,60 EUR alv 0%

Lisää tietoa tuotteesta

Lisätietoa
Takuu3 v
COMPATIBLEProcurve Gigabit miniGBIC
STANDARD1000BASE-SX

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Lisää suosikkeihin
Poista
Poista listalta
Viimeksi katsotut
Kirjautunut käyttäjä on vieraillut sivulla
Suosikki tuote
Tämä tuote on suosikeissasi
Ilmoita minulle
Saat sähköpostin <br/> kun tämä tuote <br/> on saatavissa.
Alennus
Hyvitys perustuu normaalihintoihin ja on vähennetty listahinnasta.